[ Webhosting profitux.cz ]
 
[ Webhosting profitux.cz ]

ATOM 19054 Turistický oddíl PRÁČATA

Dorce 2007 - Polis akademy

 

Tábor jsme uskutecnili celický (vyjma dvou dnu na výletech) ve Dvorcích (viz mapy) v termínu 4. - 18. 8. 2007 (a letos fakt "nechcalo"!!! resp. trošku pršelo, ale nám otrlým z lonska to pripadalo jako nic) Zevrubná mapa Podrobná mapa
Máme to letos zase za sebou, a myslím, že všichni mohou být spokojeni. Dokonce i remcalové, kterí se sprchovali co tri dny, nebo ti, kterí museli pár chvil rozebírat stan :o) Nám se s vámi všemi líbilo a už se tešíme na príští rok (zrejme opet na vosí louku).

   
   
A tady se kouknete na pár fotecek z tábora: (pokud chcete všechny a v nesrovnatelne lepší kvalite, dejte mi CD se svým jménem a já vám to napálím)

 

Na 1. míste musí být pochopitelne NÁCELNÍK!!! ...neznáte ho z televize??? Tábor na hromádce (stavecka v cervnu) Centrum veškerého dení - jídelnokuchyne Kdo nám to tu loupe vlajecku? Nácelníkuv oblíbenec - PAN JENA Je libo Puding? Stan s teráskou - známka top luxusu.
Ohýnek se letos vyvedl ...tak se nan mužete kouknout hned 2x Zahájení výstavy obrazu nácelníkem ...temito nužkami Letošní modely uniforem byly obzvlášte slušivé ...i v podání Kirsten ...ci dalších kadetek (Vendy, Domina) Rizotka letos pripravovala velice chutná jídla...
... treba "Dvoreckou šmoulí polévku" ... nebo pudingové pyré s rízkem ... a jak jim všem pekne chutná Deti v africké bushi A další A ješte A tak jak to tam bývá, i deti mají zbrane Dominantou M. Berouna je benzínka
... druhou dominantou pak náš toaletní papír V akci s výbušninou ... a zas to spadne Težké srusty - pomuže kvalitní a levný lécitel ... a dokud nepomuže, rovnováha jest problémem Hutututututututu tutututututututu Proc je ten obrázek tak drsný???
Letošní vtipné tresty ... laboratorní rukávek Lechtivé scény z letošního báru (Lola a Kety) Vzor nápojového lístku z téhož báru Trocha romantiky Trocha šikovnosti Tábor z pohledu mravence Ukázka mistrovského díla (jednoho z mnoha)

A sem zase pište a pište. Názory, pozdravy...